אודותינו

יצירה ישראלית מקורית

אתר ארטר הוקם במטרה לקדם יצירה ישראלית מקורית, לאפשר במה לאומנים ויוצרים אשר מבקשים להביא את יצירותיהם לקהל שוחרי האומנות, לאומנים אחרים ולציבור הרחב, זאת על ידי פרסום ושיתוף היצירות, בדף הפרופיל המכיל אינפורמציה ונתונים לגבי כל יצירה. כמו כן כל יוצר יכול לספר על עצמו, עבודותיו תערוכות ועוד. ניתן להגיב לגבי היצירות בכל מיני דרכים: כמו אהבתי, סימון של מדרג לבבות והודעה כתובה.

ארטר כאתר שיתוף אמנות, קורא לכל האומנים והיוצרים לשתף ולהשתתף במגוון גלריות בקטגוריות שונות בכל תחומי האמנות והעיצוב. ארטר נבנה מתוך המחשבה לאפשר לאומנים נגישות מרבית, קלות תפעולית ואסטטיקה ויזואלית.

ארטר שומר על זכויות הפרט וזכויות היוצרים. על כל אומן לפרסם אך ורק את יצירותיו הוא. במטרה לשמור על כך, ארטר מבצע בקרת תכנים ואינו מאשר תכנים או יצירות אשר אינם עומדים בתקנון האתר.

באתר נמצא מגוון קטגוריות ותתי קטגוריות בתחומי ציור, פיסול, עיצוב ועוד. להעלאת יצירה תתבקש לבצע בחירה של הקבצים המתאימים ולשייך אותן לקטגוריה מתאימה. במסגרת האתר תוכל להירשם דרך הפייסבוק, כל אשר עליך לעשות הוא להקיש על הכפתור המתאים וכל נתוני הפרופיל מאתר הפייסבוק שלך יועברו לאתר ארטר, ללא כל צורך בהרשמה נוספת.

במקרה של בקשות או הצעות אתר ארטר מאפשר יצירת קשר באמצעות שליחת מייל – ניתן להקיש על “צור קשר”